جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
سالن زیبایی بهناز معمار اصفهان
آرایشگاه بهناز معمار متخصص میکروبیلدر ، آرایش عروس و میکاپ عروس در اصفهان
سالن زیبایی بهناز معمار

کراتینه و رنگ مو

در ادامه با کراتینه و رنگ مو با ما همراه باشید.

کراتینه و رنگ مو

دغدغه ی تمام بانوانی که میخواهند مو های خود را کراتینه و رنگ کنند معمولا این دو سوال بوده است:

  1. آیا می شود موهای کراتینه شده را رنگ کرد ؟
  2. آیا بهتر نیست که قبل از کراتینه مو را رنگ کنیم ؟

همیشه یکی از بزرگترین دغدغه های کسانی که قصد کراتین مو را دارند این است که آیا می شود موهایشان را بعد از کراتین مو و یا حتی قبل از آن رنگ کنند.. رنگ موها همواره آسیب هایی را به ساختار موی طبیعی افراد وارد می کند ، در ادامه به بررسی انجام رنگ مو و کراتین مو می پردازیم.

رنگ و کراتین مو

آمونیاک اصلی ترین ماده ای است که در رنگ مو سبب آسیب به ساختار موها می شود ، در حقیقت باعث خشکی ساقه موها و مشکلات دیگر می شود. پیشنهاد ما برای کسانی که قصد دارند مو های خود را کراتینه کنند استفاده از رنگ های بدون آمونیاک می باشد. این رنگ های بدون آمونیاک هیچگونه ضرری به کراتین مو وارد نمی کنند. در حقیقت اصلا دوام کراتین مو را کم نمی کنند و به راحتی می توانید از آنها استفاده نمایید بدون اینکه کوچکترین آسیبی به کراتین مو شما وارد کند.

رنگ مو

رنگ کردن و مش موها یکی از خدماتی است که به صورت کلی مکمل اصلاح و کوتاه کردن مو می باشد. معمولا کسانی که موهای خود را کوتاه می کنند، بسیار علاقه مند هستند که رنگ جدیدی به موهای خود گذاشته و یا رنگ قبلی را تقویت نمایند. رنگ و مش مو نیز یکی از خدماتی است که در سراسر دنیا به سرعت در حال تغییر می باشد. به کمک آرایشگر این رنگ بر روی سر مشتری گذاشته شده و نتیجه نهایی به فرد نشان داده می شود. میزان روشنی و یا تیرگی رنگ پوست و موارد دیگری می توانند در تعیین رنگ موی سر توسط مشتری و یا آرایشگر دخیل باشند. شما میتوانید با آمدن به سالن زیبایی بهناز معمار از نزدیک مدل رنگ مو های زیادی را مشاهده نمونه و در انتخاب خود آسوده خاطر شوید.

 

امتیاز این مطلب