جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
سالن زیبایی بهناز معمار اصفهان
آرایشگاه بهناز معمار متخصص میکروبیلدر ، آرایش عروس و میکاپ عروس در اصفهان
سالن زیبایی بهناز معمار

میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ یکی دیگر از خدماتیست که در سالن زیبایی بهناز معمار انجام میپذیرد. این روش از روش‌های آرایش نیمه دائم ابروها است. ما با این روش نسبت به فرم صورت شما، حالت ابروهای شما را طراحی کرده و ابرو هایتان را پرتر جلوه می دهیم.

میکروبلیدینگ چیست ؟

میکرو یکی از روش‌های آرایش نیمه دائمی ابرو است. در واقع با کمک میکرو می‌توانید فرم دلخواهی برای ابروهای خود ایجاد کنید. فرایند میکروبلیدینگ ابرو یک فرایند دقیق است و با ابزار خاصی انجام می‌شود. به همین دلیل برای اجرای آن باید ابرو های خود را به متخصص این کار بسپارید.
میکروبلیدینگ با قلمی مخصوص همراه با یک سری شیب‌دار انجام می‌شود که حدود ۱۰ تا ۱۲ سوزن ریز در انتهای آن وجود دارد. این سوزن‌ها با سطح پوست تماس پیدا می کنند و به شکل کاملا سطحی ، سطح ابروی شما برش می‌دهند. این سوزن ها هرگز داخل پوست شما نمی روند.
سوزن‌ها خطوطی ریزی در جهت ابروها ایجاد می‌کنند و رنگ مخصوص از طریق آنها وارد لایه زیرین پوست می‌شود. این پروسه باعث ایجاد خط‌های باریک و در جهت رویش ابروها درست شبیه به تارهای ابرو می‌شود.

 

 

اگر شما هم به هر دلیلی از حالت ابروهای خود راضی نیستید و به دنبال راهی برای بهتر شدن ابرو و چهره خود هستید و می خواهید به ابروهای کم‌ پشت و نازک خود فرم طبیعی و زیبایی بدهید پیشنهاد ما انجام میکروبلیدینگ ابرو در سالن زیبایی بهناز معمار را به شما پیشنهاد می دهیم.
برخورداری از ابرویی زیبا و هماهنگ با فرم صورت در حالت چهره و زیبایی آن موثر است. که این عامل علاوه بر زیبایی شما ، اعتماد به نفس شما را چندین برابر خواهد کرد.

امتیاز این مطلب