جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
سالن زیبایی بهناز معمار اصفهان
آرایشگاه بهناز معمار متخصص میکروبیلدر ، آرایش عروس و میکاپ عروس در اصفهان
سالن زیبایی بهناز معمار

خدمات ابرو و مژه

ما در سالن زیبایی بهناز معمار خدماتی ، همچون خدمات ابرو و مژه نیز ارائه می دهیم.

خدمات ابرو

اصلاح ابرو یکی از قدیمی ترین خدماتی است که در سالن های زیبایی ارائه می شود. این خدمت از گذشته تا امروز دست خوش تغییرات زیادی شده است و حتی کارهای دستی آن جای خود را به کارهای مدرن تری داده اند که با وسایل مخصوصی انجام می شوند. معمولا اصلاح ابرو کاری است که زنان و دختران در بازه های زمانی مشخصی انجام می دهند. در این خدمت آرایشگر سالن بهناز معمار سعی می کند مدل خاصی را به صورت منظم و دقیق بر روی ابروهای مشتری خود طراحی کند.

 

خدمات ابرو و مژه

 

در این خدمت میزان پر پشتی و شکل طبیعی ابروها بسیار مهم می باشد. اما چند سالی است که تتو ابرو نیز به این کار اضافه شده است. تتو نیز یکی دیگر از خدمات ترمیمی ابرو می باشد که شخص متخصص در آن سعی می کند شکل تعیین شده و نسبتا ماندگارتری به ابرو ها بدهد. مزیت تتو ابرو در این است که، فرد می تواند شکل های متنوع تری به ابرو های خود داده و سبک های جدیدتر را نیز امتحان نماید.خوشحال می شویم که شمارا از نزدیک کلاقات کنیم و شمارا در زیبایی هر چه بیشتر یاری کنیم.

خدمات ابرو و مژه

خدمات مژه

همانند خدمات مربوط به ناخن، خدمات مربوط به مژه نیز بسیار متنوع هستند. از معروف ترین خدماتی که در این زمینه وجود دارد، قرار دادن مژه مصنوعی، کاشت مژه و اکستنشن مژه است. هر سه روش می تواند برای مشتری کاربردی و ایده آل باشد اما معمولا در آرایشگاه های زنانه خیلی کم کاشت مژه صورت می گیرد؛ چرا که کاری به شدت تخصصی است و هر کسی نمی تواند بدون داشتن مجوزهای رسمی و مورد نیاز از پس آن برآید.

در کاشت مژه سعی می شود با برداشت مو از پوست مشتری و پیوند آن به مژه های طبیعی اش، مژه های جذاب تر و پر پشت تری برای فرد ایجاد شود. در روش قرار دادن مژه های مصنوعی نیز به سادگی مژه های مصنوعی به صورت یک تکه و موقتی به روی پلک های چسبانده خواهند شد. در روش اکستنشن مژه نیز که تقریبا روشی ترکیبی از دو روش قبل می باشد، سعی می شود مژه های طبیعی و مصنوعی به صورت موقتی در بین مژه های خود شخص چسبانده شود.

امتیاز این مطلب