جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
سالن زیبایی بهناز معمار اصفهان
آرایشگاه بهناز معمار متخصص میکروبیلدر ، آرایش عروس و میکاپ عروس در اصفهان
سالن زیبایی بهناز معمار

گریم و میکاپ عروس

برای داشتن یک گریم و میکاپ عروس خیره کننده و طبیعی باید یکسری اصول را بدانید و بکار ببرید. در ادامه با ما همراه باشید…

گریم و میکاپ عروس

در زندگی هر خانمی ، در یک روز خاص پیوند زندگی و شروع یک زندگی دو نفره و جود دارد. هر عروسی می‌خواهد بهترین ظاهر و احساس را در این روز تجربه کند. اگر در بهترین روز زندگی‌تان بدنبال آرایشی به روز، ظریف و بی نقص هستید ما به شما کمک می‌کنیم تا رویایتان را به واقعیت تبدیل کنید. تخصص میکاپ آرتیست‌های سالن زیبایی بهناز معمار، میکاپ چهره شما با حفظ ظاهر اصلی پهره شماست. به ما فرصت دهید تا با تعهد و خوش قولی در محیطی آرام و به دور از استرس، زیباترین چهره را برای شما عروس زیبا رقم بزنیم.

خدمات عروس

خدمات عروس در سالن زیبایی بهناز معمار شامل گریم و میکاپ، شینیون، رنگ کردن مو، اضافه کردن مو، پاکسازی پوست، خدمات ناخن، فون بدن، اپیلاسیون و… می‌باشد .

یکی از خدماتی که به صورت ویژه در سالن زیبایی بهناز معمار در اصفهان انجام می شود، خدمات مربوط به عروس می باشد. در سال های گذشته به میزان مشتریان علاقه مند به خدمات عروس اضافه گردیده است و به نظر می رسد که این خدمت هم چنان رشد صعودی خود را به صورت نمایی و به همین صورت داشته باشد. اصولا گریم و میکاپ عروس کاری زمان بر است و در برخی از موارد در حدود ۸ ساعت به صورت متوالی زمان نیاز خواهد داشت.

گریم و میکاپ عروس

از طرفی دیگر تنوع در این روش ها بسیار بالا رفته و آرایشگاه های زنانه را مجبور کرده است که به صورت منظم به یادگیری و ارائه روش های جدید میکاپ و گریم عروس بپردازند. در گریم عروس سعی می شود که مشکلات پوستی به صورت کامل بر طرف شده و صورت عروس برای فیلم برداری نیز آماده گردد. یکی از اصلی ترین کارهایی که در گریم عروس در سالن زیبایی بهناز معمار انجام می شود عمل لایه برداری پوست است.

در میکاپ هم از بهترین روش های آرایشی برای تزیین صورت عروس استفاده می شود. همان طور که اطلاع دارید، سبک های آرایشی متفاوتی با توجه به فرهنگ های مختلف، طراحی شده است. برای دیدن مدل های بیشتر با حضور خود به سالن زیبایی بهناز معمار مارا خوشحال کنید.

امتیاز این مطلب