جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
سالن زیبایی بهناز معمار اصفهان
آرایشگاه بهناز معمار متخصص میکروبیلدر ، آرایش عروس و میکاپ عروس در اصفهان
سالن زیبایی بهناز معمار

اصلاح و کوتاهی مو

در ادامه با هم روش های اصلاح و کوتاهی مو را مطالعه می کنیم.

اصلاح و کوتاهی مو

انواع کوتاهی مو

در کل کوتاهی مو به دو روش :

  1. خیس
  2. خشک

تقسیم می شوند.

کوتاهی مو به دو صورت خیس و خشک انجام می شود . در مدل به صورت خیس همان روشی است که همه ی ما تا به حال از آن استفاده می کردیم . یعنی اول موها را با آب خیس کرده و سپس موها را کوتاه می کنند . اما روش خشک ابتدا موهای تمیز را براشینگ کرده و سپس عمل کوتاهی روی موها انجام داده می شود .

اصلاح و کوتاهی مو

اصلاح و کوتاهی مو

مدل کوتاهی مو

مدل های متعدد و زیادی برای کوتاهی مو وجود دارد . برای موهای بلند و متوسط , پرطرف دار ترین مدل کوتاهی مو , مدل لیر است . از دیگر نمونه های کوتاهی , کلوپاترا , فشن , کلاسیک , ترکیبی , مسری , آلمانی , ژورنالی و کلاسیک را می توان نام برد.

اصلاح و کوتاه کردن مو

این کار یکی از اصلی ترین خدماتی است که باید در هر بهترین آرایشگاه های زنانه در اصفهان انجام میگیرد. به دلیل حساسیت های زیادی که بیشتر خانم ها روی این موضوع دارند، معمولا بهترین سالن زیبایی در اصفهان در درجه اول با میزان مهارت کارکنانش در زمینه اصلاح و کوتاه کردن مو شناخته می شود . هر چه یک آرایشگاه زنانه مدل ها و سبک های جدیدتری را ارائه نماید، به طور میانگین طرفداران و مشتریان بیشتری خواهد داشت. یک آرایشگاه فعال و به روز، معمولا خیلی سریع تر از رقبای خودش مدل ها و سبک های جدید را ارائه می کند.

امتیاز این مطلب