جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
سالن زیبایی بهناز معمار اصفهان
آرایشگاه بهناز معمار متخصص میکروبیلدر ، آرایش عروس و میکاپ عروس در اصفهان
سالن زیبایی بهناز معمار

خدمات سایت آرایشگاه

در ادامه خدمات سایت آرایشگاه را به شما معرفی می کنیم.

اصلاح و کوتاه کردن مو

این کار یکی از اصلی ترین خدماتی است که باید در هر بهترین آرایشگاه های زنانه در اصفهان انجام میگیرد. به دلیل حساسیت های زیادی که بیشتر خانم ها روی این موضوع دارند، معمولا بهترین سالن زیبایی در اصفهان در درجه اول با میزان مهارت کارکنانش در زمینه اصلاح و کوتاه کردن مو شناخته می شود . هر چه یک آرایشگاه زنانه مدل ها و سبک های جدیدتری را ارائه نماید، به طور میانگین طرفداران و مشتریان بیشتری خواهد داشت. یک آرایشگاه فعال و به روز، معمولا خیلی سریع تر از رقبای خودش مدل ها و سبک های جدید را ارائه می کند.

خدمات سایت آرایشگاه

خدمات سایت آرایشگاه

خدمات سایت آرایشگاه

خدمات سایت آرایشگاه

خدمات سایت آرایشگاه

خدمات سایت آرایشگاه

رنگ مو

رنگ کردن و مش موها یکی از خدماتی است که به صورت کلی مکمل اصلاح و کوتاه کردن مو می باشد. معمولا کسانی که موهای خود را کوتاه می کنند، بسیار علاقه مند هستند که رنگ جدیدی به موهای خود گذاشته و یا رنگ قبلی را تقویت نمایند. رنگ و مش مو نیز یکی از خدماتی است که در سراسر دنیا به سرعت در حال تغییر می باشد. به کمک آرایشگر این رنگ بر روی سر مشتری گذاشته شده و نتیجه نهایی به فرد نشان داده می شود. میزان روشنی و یا تیرگی رنگ پوست و موارد دیگری می توانند در تعیین رنگ موی سر توسط مشتری و یا آرایشگر دخیل باشند. شما میتوانید با آمدن به سالن زیبایی بهناز معمار از نزدیک مدل رنگ مو های زیادی را مشاهده نمونه و در انتخاب خود آسوده خاطر شوید.

خدمات سایت آرایشگاه

خدمات سایت آرایشگاه

خدمات سایت آرایشگاه

خدمات سایت آرایشگاه

خدمات ابرو

اصلاح ابرو یکی از قدیمی ترین خدماتی است که در سالن های زیبایی ارائه می شود. این خدمت از گذشته تا امروز دست خوش تغییرات زیادی شده است و حتی کارهای دستی آن جای خود را به کارهای مدرن تری داده اند که با وسایل مخصوصی انجام می شوند. معمولا اصلاح ابرو کاری است که زنان و دختران در بازه های زمانی مشخصی انجام می دهند. در این خدمت آرایشگر سالن بهناز معمار سعی می کند مدل خاصی را به صورت منظم و دقیق بر روی ابروهای مشتری خود طراحی کند. در این خدمت میزان پر پشتی و شکل طبیعی ابروها بسیار مهم می باشد. اما چند سالی است که تتو ابرو نیز به این کار اضافه شده است. تتو نیز یکی دیگر از خدمات ترمیمی ابرو می باشد که شخص متخصص در آن سعی می کند شکل تعیین شده و نسبتا ماندگارتری به ابرو ها بدهد. مزیت تتو ابرو در این است که، فرد می تواند شکل های متنوع تری به ابرو های خود داده و سبک های جدیدتر را نیز امتحان نماید.خوشحال می شویم که شمارا از نزدیک کلاقات کنیم و شمارا در زیبایی هر چه بیشتر یاری کنیم.

خدمات سایت آرایشگاه

خدمات سایت آرایشگاه

گریم و میکاپ عروس

یکی از خدماتی که به صورت ویژه در سالن زیبایی بهناز معمار در اصفهان انجام می شود، خدمات مربوط به عروس می باشد. در سال های گذشته به میزان مشتریان علاقه مند به خدمات عروس اضافه گردیده است و به نظر می رسد که این خدمت هم چنان رشد صعودی خود را به صورت نمایی و به همین صورت داشته باشد. اصولا گریم و میکاپ عروس کاری زمان بر است و در برخی از موارد در حدود ۸ ساعت به صورت متوالی زمان نیاز خواهد داشت. از طرفی دیگر تنوع در این روش ها بسیار بالا رفته و آرایشگاه های زنانه را مجبور کرده است که به صورت منظم به یادگیری و ارائه روش های جدید میکاپ و گریم عروس بپردازند. در گریم عروس سعی می شود که مشکلات پوستی به صورت کامل بر طرف شده و صورت عروس برای فیلم برداری نیز آماده گردد. یکی از اصلی ترین کارهایی که در گریم عروس در سالن زیبایی بهناز معمار انجام می شود عمل لایه برداری پوست است. در میکاپ هم از بهترین روش های آرایشی برای تزیین صورت عروس استفاده می شود. همان طور که اطلاع دارید، سبک های آرایشی متفاوتی با توجه به فرهنگ های مختلف، طراحی شده است. برای دیدن مدل های بیشتر با حضور خود به سالن زیبایی بهناز معمار مارا خوشحال کنید.

 

 

خدمات سایت آرایشگاه

خدمات سایت آرایشگاه

خدمات سایت آرایشگاه

 

خدمات ناخن

این نوع خدمت به صورت تقریبی در بین خدمات نسبتا جدید سالن های زیبایی اصفهان قرار می گیرد. به همین دلیل یک منبع درآمد بسیار خوب برای کسانی شده است که خیلی زود این حرفه را فرا گرفته اند. خدمات مربوط به ناخن در سالن های آرایشگری زنانه بسیار متنوع هستند. از معروف ترین این خدمات می توان به کاشت ناخن، دیزاین طرح کاشت ناخن و پدیکور و مانیکور ناخن های دست و پا اشاره کرد. یک آرایشگاه زنانه در اصفهان اگر می خواهد خدمات کاملی ارائه کند باید حتما نیروی متخصص برای خدمات مربوط به ناخن داشته باشد. در اکثر موارد سرویس کامل برای یک عروس، شامل این خدمات نیز می شود..

 

خدمات سایت آرایشگاه

 

خدمات مژه

همانند خدمات مربوط به ناخن، خدمات مربوط به مژه نیز بسیار متنوع هستند. از معروف ترین خدماتی که در این زمینه وجود دارد، قرار دادن مژه مصنوعی، کاشت مژه و اکستنشن مژه است. هر سه روش می تواند برای مشتری کاربردی و ایده آل باشد اما معمولا در آرایشگاه های زنانه خیلی کم کاشت مژه صورت می گیرد؛ چرا که کاری به شدت تخصصی است و هر کسی نمی تواند بدون داشتن مجوزهای رسمی و مورد نیاز از پس آن برآید. در کاشت مژه سعی می شود با برداشت مو از پوست مشتری و پیوند آن به مژه های طبیعی اش، مژه های جذاب تر و پر پشت تری برای فرد ایجاد شود. در روش قرار دادن مژه های مصنوعی نیز به سادگی مژه های مصنوعی به صورت یک تکه و موقتی به روی پلک های چسبانده خواهند شد. در روش اکستنشن مژه نیز که تقریبا روشی ترکیبی از دو روش قبل می باشد، سعی می شود مژه های طبیعی و مصنوعی به صورت موقتی در بین مژه های خود شخص چسبانده شود.

 

خدمات سایت آرایشگاه

خدمات سایت آرایشگاه

 

اپیلاسیون

اپیلاسیون نیز یکی دیگر از خدماتی است که مدت هاست در لیست خدمات سالن زیبایی بهناز معمار جای گرفته است. اپیلاسیون به صورت کلی به برداشت مستقیم موهای زائد بدن اشاره دارد. هر شخص می تواند برای دریافت این خدمت در آرایشگاه مورد نظر، مکان دقیق اپیلاسیون خود را مشخص کند. اما در برخی از آرایشگاه زنانه نیز، این کار فقط به صورت کامل انجام می شود. به جهت این که موهای زائد کنده شده در مکان های اپیلاسیون شده خیلی دیر دوباره رشد می کنند، این روش در بین خانم ها طرفداران زیادی دارد. فرد متخصص در این زمینه باید بتواند با سرعت و دقت بالایی این کار را انجام دهد و سعی کند درد کمتری به شخص مراجعه کننده منتقل شود.

امتیاز این مطلب