جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
سالن زیبایی بهناز معمار اصفهان
آرایشگاه بهناز معمار متخصص میکروبیلدر ، آرایش عروس و میکاپ عروس در اصفهان
سالن زیبایی بهناز معمار
29th آگوست 2020
B3Hn4Zm3m4R
0
15

تخصصی ترین آموزش شینیون مو

امتیاز این مطلب

تخصصی ترین آموزش شینیون مو

تخصصی ترین آموزش شینیون مو در سالن زیبایی بهناز معمار ارائه شده است. شینیون یا حالت دادن و بستن مو، خدمت رایجی است که در تمام سالن های زیبایی ارائه می شود. ظاهر مو و فرم ایستادن مو، خصوصا در مراسم ها و مهمانی ها تاثیر مستقیمی بر روی جذابیت داشته و به همین دلیل، شینیون کردن مو بین خانم ها رونق زیادی دارد.
شینیون مو، بازار کار گسترده ای داشته و هنرجو با یاد گرفتن این مهارت و گرفتن مدرک فنی حرفه ای معتبر، می تواند وارد کسب و کار شده و درآمد خوبی داشته باشد. مدل های استفاده شده برای شینیون مو هر روز در حال گسترش بوده و آرایشگرها هر روزه مدل های جدید تری را ارائه می دهند. هنر جو در این دوره سبک های جدید شینیون مو از جمله شینیون های اروپایی، شینیون های خطی و … را می آموزد.
در دوره ی آموزشی شینیون، ابتدا هنرجو با فرم های مختلف صورت و آماده سازی موها قبل از شنیون آشنا شده، سپس اصول صحیح براشینگ موها که شامل براشینگ به رو و براشینگ به زیر می باشد را فرا می گیرد. مهمترین اصل در شینیون داشتن بیس کار صحیح می باشد اگر بیس کار اصولی باشد می توان یک شینیون مرتب و زیبایی ارائه نمود.

 

تخصصی ترین آموزش شینیون مو

تخصصی ترین آموزش شینیون مو

 

 

ابزار مورد نیاز شینیون مو

ابزار و وسایل دوره آموزش شینیون شامل کش مو، گیره مو، توری، بیگودی، ماكت مو جهت آموزش، فيکساتور معمولی، فيکساتور قوی، چسب مو، ژل، واكس، سنجاق ريز، سنجاق درشت، سنجاق موئی ريز، سنجاق موئی رنگی، سرم مخصوص، کش قیطانی، موی مصنوعی، برس، شانه، بیگودی چسبی، سشوار و … می باشد.

امتیاز این مطلب